Chcesz przełamać swoją barierę w mówieniu po angielsku"?

Czy kiedykolwiek czułaś się niepewnie mówiąc po angielsku? Blokada, lęk, czy nieśmiałość mogą być trudne do pokonania, ale jestem tutaj, by Ci pomóc!

W trakcie 4 bezpłatnych spoktań, pokażę Ci sposoby jak przełamać barierę w mówieniu i zacząć swobodnie komunikować się z innymi w języku angielskim.

Kiedy zaczyna się wyzwanie?

21.08.23 - 24.08.23

17:00

Omówimy szczegółowy plan działania jak pomóc Ci osiągnąć sukces!

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu

O czym będzie szkolenie?

Kim jestem i moja historia

Mam na imię Kasia i uwielbiam uczyć się języka angielskiego, a dzięki mojej pasji mogę również motywować innych. Uczę języka angielskiego od 2010 roku, z wykształcenia jestem magistrem filologii angielskiej. Pracuję jako wykładowca uniwersytecki i przez 6 lat mieszkałam w Wielkiej Brytanii.

A oto moja historia…

W przeszłości borykałam się z barierą językową, tak jak Ty, tłumaczyłam słowa w głowie z języka polskiego na język angielski, przez co bałam się mówić, by nie popełnić błędów językowych w swoich wypowiedziach, zawsze stresowałam się, gdy ktoś mnie o coś zapytał i miałam ogromną pustkę w głowie

W momencie wyjazdu do Wielkiej Brytanii zrozumiałam, że najważniejsza jest komunikacja, a język angielski to jedynie narzędzie, które mogę wykorzystywać. Zaczęłam intensywnie pracować nad wymową i nauką nowego słownictwa. Dzięki mojej wytrwałości udało mi się spełnić moje marzenia pracując w angielskich szkołach i zdobyć wysokie stanowiska menadżerskie w międzynarodowych korporacjach. 

Jednak słownictwo i gramatyka to nie wszystko. W trakcie zajęć nie tylko skupiam się na przekazywaniu wiedzy, ale również na budowaniu pewności siebie moich uczniów i motywowaniu ich do działania! Wychodzę z założenia, że moi uczniowie będą uczyli się tak, jak ja chciałabym być uczona. 

Wybierając mnie jako Twojego nauczyciela i mentora, pamiętaj, że zawsze będę Cię wspierała w nauce języka angielskiego i pokazywała właściwą drogę. Jednak to Ty musisz tą drogą podążać. Nikt za Ciebie się nie nauczy. Ty musisz podjąć ten krok i być wytrwałym w tym co robisz, tak jak ja.

Nie czekaj! Zapisz się już teraz!

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym czy zaawansowanym użytkownikiem języka angielskiego, ten cykl webinarów da Ci narzędzia, które pomogą Ci poczuć się pewniej i swobodniej.

Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji i zarejestruj się już dziś, aby zacząćj swoją podróż do pewności siebie w mówieniu w języku angielskim!

P.S. Jeśli znasz kogoś, kto mógłby skorzystać z tej niesamowitej okazji, podziel się z nim tą ofertą!