Nie trać dłużej czasu na szukanie odpowiednich materiałów do nauki języka angielskiego dla Ciebie!

Poukładaj swoją wiedzę raz na zawsze i zastosuj ją w praktyce!

Speak Perfect English

Książka Speak Perfect English przeznaczona jest zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności językowe. 

Książka Speak Perfect English jest dla Ciebie, jeśli:

Speak Perfect English jest wszechstronnym narzędziem edukacyjnym, które może służyć do nauki, doskonalenia i utrwalania umiejętności języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania.

Oto kilka głównych zastosowań:

strzalka do celu

Podstawy Języka Angielskiego

Idealna dla osób początkujących do nauki podstawowych elementów języka, takich jak alfabet, wymowa, liczby, dni tygodnia, miesiące, czy podstawowe zwroty.

strzalka do celu

Wymowa i Fonetyka

Pomocna w nauce poprawnej wymowy angielskich słów i zdań, dzięki szczegółowemu omówieniu fonetyki i alfabetu fonetycznego NATO.

strzalka do celu

Gramatyka i Struktury Językowe

Zawiera wyjaśnienia i ćwiczenia na temat ważnych struktur gramatycznych, takich jak różne czasy teraźniejsze, przeszłe i przyszłe, a także konstrukcje jak np. ‘there is/there are’, ‘have got’, czy użycie zaimków.

strzalka do celu

Codzienna Komunikacja

Pomaga w nauce języka używanego w codziennym życiu, obejmując tematy takie jak przedstawianie się, codzienne czynności, podróże, hobby i wiele innych.

strzalka do celu

Rozwijanie Słownictwa

Poszerza zakres słownictwa związany z różnymi aspektami życia, w tym z wyglądem zewnętrznym, cechami charakteru, uczuciami, domem, życiem rodzinnym i towarzyskim.

strzalka do celu

Samodzielna Nauka

Idealna dla osób, które wolą uczyć się samodzielnie, dzięki jasnym wyjaśnieniom i przystępnym ćwiczeniom.

Przejrzysty spis treści i klucz odpowiedzi ułatwiają Ci lepsze monitorowanie Twoich postępów w nauce

0
strony praktycznej wiedzy

Teoria przedstawiona w tabelach i praktyczne ćwiczenia z czasem wyznaczonym na ich wykonanie

0
ćwiczeń do wykonania

Słownictwo odpowiednio podzielone na mniejsze działy z dostępem do fiszek online i ćwiczeń na wymowę na platformie Quizlet

Interesujące historie z użytecznym słownictwem, które możesz wykorzystać w opisywaniu własnych doświadczeń z przykładowymi odpowiedziami

Kim jestem?

Nazywam się Kasia i jestem wykwalifikowanym nauczycielem, magistrem filologii angielskiej, z 14-letnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego. Przez sześć lat mieszkałam w Wielkiej Brytanii, gdzie pracowałam jako nauczyciel języka angielskiego w brytyjskich szkołach oraz zdobyłam doświadczenie na stanowiskach menadżerskich w międzynarodowych korporacjach.

Tworzę własne materiały do nauki, które wykorzystuję podczas zajęć. Dzięki przyjaznej i bezpiecznej atmosferze uczniowie otwierają się na działanie i czują się swobodnie co ułatwia komunikację w języku angielskim.

Moim mottem życiowym jest: Uczę tak, jak sama chciałabym być uczona dlatego staram się dostosować moje metody do indywidualnych potrzeb i stylu nauki każdego ucznia.

Wersja
elektroniczna

89 zł

Wersja
papierowa

115.99 zł

Pakiet elektroniczna + papierowa

179 zł

W cenie uwzględniony został koszt przesyłki do paczkomatu.

Opinie uczniów o moich materiałach do nauki: