Naucz się mówić po angielsku raz na zawsze!

STOSUJĄC NOWOCZESNĄ
METODĘ SPE

METODA SPE
działa nawet jeśli próbowałaś przełamać barierę w mówieniu już wiele razy!

Dowiedz się więcej o mojej historii z językiem angielskim...

Cześć! Nazywam się Kasia i jestem wykwalifikowanym nauczycielem, z brytyjskim tytułem QTS (Qualified Teacher Status), magistrem filologii angielskiej, z 14-letnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego.

W przeszłości bałam się mówić w języku angielskim i miałam tzw. „pustkę w głowie”. Dlatego zaraz po studiach w 2015 roku zdecydowałam się na wyjazd do Wielkiej Brytanii, gdzie mogłam zacząć używać języka na codzień.

Dzięki znajomości języka angielskiego, już w pierwszym miesiącu pobytu w Wielkiej Brytanii zdobyłam pracę jako menadżer w firmie, produkującej auta dla samej Królowej Elżbiety II. Parę lat później spełniłam swoje marzenie by zostać nauczycielem języka angielskiego w brytyjskich szkołach.

Na bazie doświadczeń opracowałam autorską metodę SPE, dzięki której moi kursanci przełamują barierę językową i mówią po angielsku. Teraz i Ty możesz poznać metodę SPE wykorzystując do nauki książkę Speak Perfect English.

Angielski w 3 minuty przełam barierę w mówieniu po angielsku

Moje motto to:

„Uczę tak, jak sama chciałabym być uczona”.

Metoda SPE w liczbach:

minuty nauki dziennie wystarczą!
0
stron ciekawych ćwiczeń!
0
satysfakcji!
0 %

Opinie osób, które na codzień wykorzystują metodę SPE w nauce!

Natalia

Speak Perfect English w końcu mam i ja! Zamówiłam zarówno wersję papierową jak i elektroniczną. Doskonale zainwestowane pieniążki, gdyż książka jest poprostu pięknie przygotowana. Do każdego zagadnienia praktyczne zadania do wykonania. Dodatkowo możliwość powtórki na platformie Quizlet. Książka napisana jest prostym i zrozumiałym językiem w taki sposób, by każdy uczeń rzeczywiście miał możliwość samodzielnej nauki. Na końcu książki oczywiście klucz z odpowiedziami. Mając tak cudowownie przygotowane narzędzia nauka jest czystą przyjemnością 🥰🥰 Katarzyna Skwarek - Angielski w 3 minuty bardzo dziękuję w imieniu wszystkich użytkowników obecnych i przyszłych. Tym, którzy jeszcze się zastanawiają serdecznie polecam. 😊😉

Joanna

Kupiłam Speak Perfect English,ponieważ potrzebowałam książki, która w łatwy i przyjemny sposób pomoże mi w nauce języka angielskiego. Wcześniej miałam problem ze znalezieniem materiałów, które będą miały taką szatę graficzną jak SPE. Książka ta pomogła mi się zmotywować do nauki języka angielskiego,ponieważ jest napisana bardzo starannie i przejrzyście, widać ogrom pracy włożony przez autorkę💪 Najbardziej podoba mi się w Speak Perfect English układ graficzny: ➡️słówka i wyrażenia są zapisane w formie tabelek co mi osobiście pomaga w nauce, ➡️rozdziały są krótkie ,co nie zniechęca mnie do dalszej pracy, ➡️ćwiczenia zawarte na końcu każdej lekcji pomagają mi w monitorowaniu moich postępów. Lubię też opowiadania , które są w książce SPE, ponieważ w ten sposób sprawdzam swoją wiedzę z budowy zdań i ze znajomości słówek. 🤩Polecam Speak Perfect English każdemu, kto jest wiecznie początkującym oraz osobom, które chcą mieć w domu dobrze napisaną książkę do nauki języka angielskiego 👍🤩 dziękuję Katarzyna Skwarek

Patrycja

Kupiłam książkę Speak Perfect English, ponieważ szukałam narzędzia, które pomogłoby mi dokładnie uporządkować moją wiedzę z języka angielskiego oraz zapewniłoby skuteczne ćwiczenia i odpowiedzi. Przed zakupem książki Speak Perfect English mierzyłam się z wyzwaniem dokładnego uporządkowania swojej wiedzy z języka angielskiego oraz znalezienia materiału, który nie byłby nudny, ale jednocześnie pozwoliłby mi efektywnie się uczyć. Tak, książka Speak Perfect English naprawdę mi pomogła. Dzięki niej udało mi się solidnie ugruntować moją podstawową wiedzę z języka angielskiego. Zawarte w niej ćwiczenia były bardzo pomocne, a odpowiedzi na pytania ułatwiły mi monitorowanie postępów w nauce. Najbardziej podoba mi się w książce Speak Perfect English przemyślany układ graficzny oraz estetyczne wykonanie. Dodatkowo, materiał w niej zawarty jest starannie przygotowany i skutecznie pomaga w nauce. Książkę Speak Perfect English polecam każdemu, kto szuka fascynującego doświadczenia z nauką języka angielskiego, bez względu na poziom zaawansowania. Dla początkujących będzie to inspirujące źródło motywacji do dalszej nauki, natomiast dla osób średnio zaawansowanych stanowi świetny materiał do powtórki i ugruntowania wiedzy.

Dlaczego warto korzystać z metody SPE do nauki angielskiego?

Przed zastosowaniem metody SPE:

Wstydzisz się, że nadal nic nie mówisz!

Szybko zapominasz słowa, które się uczyłaś.

Boisz się, że ktoś Cię nie zrozumie.

Pomimo wielu prób ciągle stoisz w miejscu!

Frustrujesz się i nie wiesz co jeszcze możesz zrobić!

Twój poziom określasz jako "wiecznie początkujący".

Tracisz motywację do nauki.

Zaczynasz wątpić we własne możliwości, że kiedykolwiek Ci się uda nauczyć języka angielskiego.

Po zastosowaniu metody SPE:

Z łatwością tworzysz wypowiedzi po angielsku.

"Pustka w głowie" przestaje być problemem.

Znasz niezbędne podstawy do komunikacji.

Widzisz realne postępy.

Dostajesz gotowy plan nauki.

Zaczynasz uczyć się angielskiego samodzielnie we własnym tempie.

Potrafisz zmobilizować się do samodzielnej nauki.

Zyskujesz pewność siebie i wiarę we własne możliwości!

Wychodzisz ze strefy komfortu i przełamujesz barierę językową.

Speak Perfect English

wersja elektroniczna + bonusy
93
 • Przejrzysty układ treści i klucz odpowiedzi do ćwiczeń.
 • Teoria przedstawiona w tabelach i 3-minutowe praktyczne ćwiczenia.
 • Słownictwo podzielone na mniejsze działy.
 • Ciekawe historie z użytecznym słownictwem.
 • ✅ BONUS - fiszki online z interaktywnymi ćwiczeniami na platformie Quizlet 99 zł!
 • ✅ BONUS - ebook planer językowy o wartości 67 zł!
 • ✅ BONUS - ebook angielskie zwroty z nagraniami video o wartości 197 zł!

Speak Perfect English

wersja papierowa + bonusy
123
99
*Wysyłka wersji papierowej tylko na terenie Polski.​
 • Przejrzysty układ treści i klucz odpowiedzi do ćwiczeń.
 • Teoria przedstawiona w tabelach i 3-minutowe praktyczne ćwiczenia.
 • Słownictwo podzielone na mniejsze działy.
 • Ciekawe historie z użytecznym słownictwem.
 • ✅ BONUS - fiszki online z interaktywnymi ćwiczeniami na platformie Quizlet 99 zł!
 • ✅ BONUS - ebook planer językowy o wartości 67 zł!
 • ✅ BONUS - ebook angielskie zwroty z nagraniami video o wartości 197 zł!
 • ✅ BONUS - tylko teraz przesyłka do paczkomatu InPost gratis

BONUS 1

Planer Językowy​

wartość bonusa
67 zł

BONUS 2

Angielskie Zwroty
z Nagraniami Video

wartość bonusa
197 zł

BONUS 3

Fiszki Online i Interaktywne Ćwiczenia

wartość bonusa
99 zł

BONUS 4

Przesyłka do Paczkomatu InPost

GRATIS!

O skuteczności mojej metody świadczą, ponad:

Pozytywnych opinii na Facebooku
0 +

Magdalena

Kupilam ksiażke Speak Perfect English ponieważ chcialam miec wszystko w jednym miejscu i to byl genialny wybor! Ksiażka jest napisana przejrzyście dzieki czemu korzystanie z niej jest przyjemnością i jest odpowiednia do nauki na kazdym poziomie!!! Bardzo podoba mi sie to ze w ksiażce sa odpowiedzi do ćwiczeń, wiec po sprawdzeniu wiem nad czym powinnam wiecej pracować. Polecam tę ksiazke kazdemu kto chce w prosty i przyjemny sposob pracowac nad znajomością jezyka angielskiego!

Iwona

Książkę kupiłam zachęcona autorką, która jest prowadzącą kurs na który uczęszczam id października. Pomyślałam a co tam, fajna okładka 😉 może do czegoś mi się przyda. Jakież było moje zaskoczenie gdy książka przyszła do mnie i przejrzałam zawartość. Czytelna, dokładną, z ćwiczeniami . Jestem nią zachwycona. Przynajmniej raz w tygodniu powtarzam z nią materiał, nie związany z moim kursem. Tak pogłębiam moja wiedzę 😘 Jak dla mnie bomba 😍 Polecam każdemu, kto chce uczyć się lub usystematyzować wiedzę z języka angielskiego.

Mariola

Zakupilam ksiażkę Speak Perfekt English u Kasi, ponieważ po pierwsze chciałam uporzadkować swoją wiedze gramatyczną a po drugie bylam przekonana, że to bedzie dobra inwestycja, gdyż wiem, że wszystko co wyjdzie z pod pióra Kasi jest bardzo wartosciowe. Ksiażka jest stworzona z myślą o poczatkujących z językiem angielskim ale również dla tych juz bardziej zaawansowanych uczniów w celu uporządkowania wiedzy i powtórzenia jej. Ksiażka zawiera wiele praktycznych przykladów i użyć najważniejszych slów i gotowych zdań. Ksiażka ma mi dodatkowo pomóc w trakcie kursu przełam barierę u Kasi. Polecam wszystkim, którzy dążą do wyznaczonego celu opanowania znajomosci jezyka angielskiego. Z calego serducha ♥️♥️♥️

Ula

Kochani ja jestem osobą wiecznie początkującą 🙈i poszukującą rozwiązań.📚 Mam mnóstwo różnych książek, ale kiedy zobaczyłam książkę SPE opracowaną przez Kasię ,coś mi się w niej od razu spodobało. Książka napisana jest z lekkością, jest zrozumiała, napisana z potrzeby serca. Podoba mi się, że nie ma w kółko "wałkowania" jednego tematu. Lekcje są krótkie, co 2,3 strony inny temat i od razu ćwiczenie do tematu 🤗. Najbardziej podoba mi się to, że na końcu książki są odpowiedzi do naszych ćwiczeń, więc nie boję się, że coś źle zrobiłam - zawsze mogę sprawdzić i poprawić 😁 Książkę SPE polecam wszystkim wiecznie początkującym i tym którzy chcą odświeżyć swój angielski . 🌺🌺Dziękuję Kasiu, bo mnie brakowało takiego opracowania. Szczerze polecam

Kasia, ale czy to na pewno jest dla mnie?

Jest dla Ciebie, jeśli:

Chcesz bez wysiłku przyswajać nową wiedzę.

Chcesz nauczyć się praktycznego słownictwa do komunikacji.

Chcesz zyskać pewność siebie i wiarę we własne możliwości.

Chcesz utrzymywać wysoki poziom motywacji do nauki języka angielskiego.

Potrzebujesz planu nauki.

Potrzebujesz przełamać barierę językową.

Potrafisz zmobilizować się do samodzielnej nauki.

Na razie wstrzymaj się z zakupem jeśli:

Nie chcesz zaufać mojemu doświadczeniu i metodom nauczania.

Nie chcesz lub nie masz czasu regularnie przerabiać materiału zawartego w książce.

Nie chcesz być zmotywowany do nauki języka angielskiego.

Nie chcesz wznieść swój angielski na wyższy poziom.

Nie chcesz swobodnie komunikować się w sytuacjach życiowych.

Uważasz, że dla Ciebie jest już za późno na naukę.

Teraz czas na Twoją decyzję.

Wiesz, co robić. Wiesz, że ta książka pomoże Ci spełnić marzenie o swobodnym mówieniu w języku angielskim.
Nie zamykaj strony, by nie stracić tej szansy na zawsze.

Najczęściej zadawane pytania

Wystarczy, że naciśniesz przycisk Dodaj do koszyka i zostaniesz przekierowana do produktu w sklepie internetowym, a następnie dokonaj płatności za pomocą szybkich płatności – przelewy24, imoje ING lub przelewem tradycyjny

Na opłacenie zamówienia masz 24 godziny, jeśli zamówienie nie zostanie opłacone w ciągu 24 godzin, natychmiast zostaje anulowane.

Wersja elektroniczna zostanie wysłana automatycznie po otrzymaniu płatności. Wersja papierowa wysyłana jest za pomocą InPostu. Termin realizacji przesyłki trwa od 2 do 5 dni roboczych od momentu otrzymania płatności.

Książka obejmuje materiał od A1 do B1. Jest odpowiednia dla osób, które rozpoczynają naukę języka angielskiego oraz tych, którzy wracają do nauki po przerwie i chcą odświeżyć zdobytą wcześniej wiedzę.

Nie planuję żadnych zniżek na tę książkę, a wręcz planuję podwyżki. Ta książka jest kompleksowa i daje ogromną wartość, więc jest odpowiednio wyceniona.

Tak, wpisz dane swojej firmy i numer NIP w trakcie składania zamówienia na stronie.

Niestety nie, płatność jest jednorazowa.

Jeśli pamiętasz swój login, możesz wygenerować link do przypomnienia hasła na stronie. Jeśli nadal będziesz mieć problemy, skontaktuj się ze mną kontakt@angielskiw3minuty.pl

Aby otrzymać dostęp do fiszek online, napisz do mnie wiadomość na email kontakt@angielskiw3minuty.pl, a ja prześlę Ci link i hasło.

Są dwa rozwiązania tej sytuacji. Możesz pokryć dodatkowy koszt zwrotu przesyłki za paczkę i ponieść koszt ponownej wysyłki paczki, a książka zostanie do Ciebie ponownie wysłana. Możesz też anulować zamówienie, a ja obciążę Cię jedynie kosztem zwrotu przesyłki i zwrócę Ci pieniądze.

Proszę skontaktuj się ze mną za pomocą emaila: kontakt@angielskiw3minuty.pl

Copyright © Angielski w 3 minuty – Katarzyna Skwarek – Konieczniak 2024