Korepetycje z języka angielskiego online – zapraszam na zajęcia

Dlaczego warto skorzystać z moich korepetycji z języka angielskiego online?

Wykwalifikowany nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem

Jeśli szukasz korepetycji z języka angielskiego, to właśnie znalazłeś idealną osobę do pomocy! Nazywam się Kasia i jestem wykwalifikowanym nauczycielem języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem. Moją pasją jest dzielenie się wiedzą i umiejętnościami językowymi z innymi, a moim celem jest pomóc Ci osiągnąć swobodną komunikację w języku angielskim.

Nauka języka angielskiego z magistrem filologii angielskiej, który mieszkał w Wielkiej Brytanii

Moja wiedza i doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego opiera się na moim magisterskim wykształceniu w filologii angielskiej oraz na moim wieloletnim pobycie w Wielkiej Brytanii, gdzie pracowałam dla międzynarodowych korporacji oraz jako nauczyciel języka angielskiego w brytyjskich szkołach.

Tworzymy przyjazną i bezpieczną atmosferę podczas korepetycji online

Podczas naszych zajęć skupiam się na regularności oraz tworzę przyjazną i bezpieczną atmosferę, dzięki której uczniowie czują się swobodnie w mówieniu i komunikowaniu się w języku angielskim. Moim mottem życiowym jest:

Uczę tak, jak sama chciałabym być uczona

dlatego staram się dostosować moje metody do indywidualnych potrzeb i stylu nauki każdego ucznia.

Nauka języka angielskiego może być łatwa i przyjemna – przekonaj się sam

Jeśli chcesz przekonać się, że nauka języka angielskiego może być łatwa i przyjemna, to zapraszam Cię na moje korepetycje online jak również na angielski online dąbrowa górnicza . Dzięki mojej pomocy będziesz miał pewność, że żadna rozmowa kwalifikacyjna nie będzie Ci straszna. Skontaktuj się ze mną i zacznij naukę już dziś!