Przedsprzedaż! Naucz się języka angielskiego najnowszą metodą SPE w najniższej cenie! Oficjalna sprzedaż rozpocznie się od 01/03/2024.

Naucz się angielskiego NOWOCZESNĄ METODĄ SPE!

METODA SPE działa nawet jeśli próbowałeś nauczyć się angielskiego już wiele razy!

Speak Perfect English
0
Lat doświadczenia w nauczaniu!
0
Stron praktycznej wiedzy.
0
Zadowolonych kursantów!

Zmień swoje życie i poznaj unikatowe korzyści książki Speak Perfect English:

Czym wyróżnia się książka spośród innych?

1. Przejrzysty układ treści i klucz odpowiedzi ułatwiają Ci skutecznie monitorować Twoje postępy w nauce.

2. Teoria przedstawiona w tabelach i praktyczne ćwiczenia z wyznaczonym czasem na ich wykonanie, zmotywują Cię i zachęcą do wdrożenia nowo poznanej wiedzy.

3. Słownictwo odpowiednio podzielone na mniejsze działy z bezpłatnym dostępem do fiszek online na platformie Quizlet oraz ćwiczenia na wymowę, pomogą Ci zbudować pewność siebie w mówieniu po angielsku.

4. Ciekawe historie z użytecznym słownictwem, które możesz wykorzystać w codziennych konwersacjach, pomogą Ci szybciej zapamiętać słownictwo z kontekstu.

Dowiedz się więcej o mojej historii z językiem angielskim...

Nazywam się Kasia i pomimo faktu iż jestem wykwalifikowanym nauczycielem, magistrem filologii angielskiej, z 14-letnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego, bałam się mówić w języku angielskim i przez wiele zmagałam się z ogromną barierę językową, ponieważ brakowało mi pewności siebie w mówieniu po angielsku.

Aby zacząć swobodnie komunikować się w języku angielskim postanowiłam w 2016 roku wyjechać do Wielkiej Brytanii, gdzie przez sześć lat mieszkałam i pracowałam jako nauczyciel języka angielskiego w brytyjskich szkołach. 

Dzięki znajomości języka angielskiego zdobyłam stanowiska menadżerskie w międzynarodowych korporacjach takich jak Jaguar i Land Rover, TK Maxx oraz Mercedes.

Teraz tworzę własne materiały do nauki, które wykorzystuję podczas zajęć. Dzięki przyjaznej i bezpiecznej atmosferze uczniowie otwierają się na działanie i czują się swobodnie co ułatwia komunikację w języku angielskim.

Moim mottem życiowym jest: Uczę tak, jak sama chciałabym być uczona dlatego staram się dostosować moje metody do indywidualnych potrzeb i stylu nauki każdego ucznia.

Wersja
elektroniczna

cena regularna 89 zł

w przedsprzedaży
79 zł

Wersja
papierowa

cena regularna 115.99 zł

w przedsprzedaży
105.99 zł

Pakiet elektroniczna
+ papierowa

cena regularna 179 zł

w przedsprzedaży
169 zł

Dodatkowo teraz przesyłka do paczkomatu gratis!

O skuteczności mojej metody świadczą, ponad:

0
pozytywnych opinii na Facebooku

Teraz decyzja należy do Ciebie. Możesz spełnić marzenie o mówieniu w języku angielskim lub zamknąć tę stronę i stracić tę szansę na zawsze.